Kas ir kapsulu hostelis?

Kapsulu viesnīca ir viesnīca, “istabas”, kurās ir mazas kapsulas, kur ir viss nepieciešamais nepretenciozai atpūtai un miegam. Šī izmitināšanas iespēja nedaudz atgādina hosteļus, kas mums jau ir kļuvuši pazīstami, taču kapsulu viesnīcā ir nedaudz vairāk privātuma un personiskās telpas.

Kā parādījās pirmā kapsulu viesnīca pasaulē

Tik neparasts izmitināšanas stils kā kapsulu viesnīcas parādījās Japānā 70. gadu beigās. Darbaholisms uzlecošās saules zemē, kur cilvēki mirst no pārmērīga darba tieši darba vietā, ir labi zināms fakts. Un tieši biroja un bankas darbinieki kļuva par pirmajiem kapsulu viesnīcu klientiem. Uzturoties darbā līdz vēlai naktij, viņi nevēlējās pavadīt stundu vai divas, dodoties mājās uz otru pilsētas galu, lai pēc 3-4 stundu miega viņi atkal dotos lejā uz metro. Nakšņošana kapsulu viesnīcā, kas atrodas netālu no darba, nozīmēja dārgo laiku miegam.

Vēlāk kapsulu viesnīcas sāka parādīties visā pasaulē. Visbiežāk tie atradās netālu no dzelzceļa stacijām un lidostām. Cilvēki, kuri gaidīja savu lidojumu vai brauca ar pārsēšanos, pirms izlidošanas priekšroku deva kapsulu viesnīcām, nevis nakšņošanai aukstā solā kaut kur terminālā.

Kas padara Blue Bird Capsule Hostel tik īpašu?

Mūsu īpatnība ir tā, ka mūsu kapsulu viesnīca atrodas pašā pilsētas sirdī – vecajā Rīgā, tieši pretī ceļa galvenajai katedrālei – Doma katedrālei.

Istabas iekšpusē

Kapsulas iekšpusē

Virtuve

Viesnīcā ir virtuve ar visu, kas jums ir nepieciešams, lai sagatavotu ēdienu.

Menu